Návrhy, pripomienky, nápady privítam tu:

lucia@newfacemng.com
Táto stránka vznikla z úprimnej snahy pomôcť mladým dievčatám, ktoré sa zaujímajú o svet modelingu zorientovať sa v tejto náročnej oblasti.

Chcem tiež upozorniť na to, že modeling nie je o anorexii, drogách a iných hlúpostiach. Kvalitná modelingová agentúra (na rozdiel od tých, ktoré som spomenula v inej sekcii tejto stránky) sa stará o svoje modelky, dohliada aby boli zdravé a úspešné.

Nuž a nakoniec, mojim cieľom je tiež pomôcť začínajúcim modelkám, dievčatám, ktoré by rady túto prácu skúsili. Rada zodpoviem akékoľvek otázky, nech sa páči, pýtajte sa :-)


Lumi
 
 

Rozhovor s Hankou Jiříčkovou - 3. miesto EML 08

Češka tretia na svetovom finále
Hana Jiříčková pochází z Brna. Do soutěže se dostala způsobem dnes už ne zcela neobvyklým. Byla oslovena scoutem, tedy člověkem, který se zabývá vyhledáváním modelek přímo v terénu. Scout Pavel Fako ji dále doporučil agentuře Elite a po účasti na castingu a semifinále postoupila do finále soutěže Elite Model Look. Položili jsme Haně několik otázek.

F.S. Co tě na soutěži nejvíc překvapilo?

H.J. Na světovém finále mě nejvíc překvapilo asi to, že mnoho dívek má potíže s jazyky. Ze začátku byl problém se vůbec domluvit, málo dívek ovládá angličtinu na slušné úrovni.

F.S. Která z dívek na tebe udělala největší dojem?

H.J. Je tu mnoho zajímavých typů. Třeba Švédka je taková éterická, Afričanky jsou hodně ženské... Každá tady má něco do sebe, takže to porota nebude mít snadné.

F.S. Slyšeli jsme, že nemarníš čas a každou volnou chvíli věnuješ studiu. Prozradíš nám, na kterou školu chodíš?

H.J. Studuji Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně, obor design. Je to něco, čemu bych se chtěla věnovat, ať už modeling vyjde, nebo nevyjde. Je mnoho odvětví souvisejících s designem, která si mohu vybrat, třeba architektura, módní návrhářství, design nábytku, bytová architektura nebo scénografie. Dva posledně jmenované obory mě zajímají asi nejvíc.

F.S. Co budeš dělat, když zítra zvítězíš?

H.J. No, to netuším.- Ne, teď vážně. Vím že několik mých předchůdkyň zvládlo dostudovat svůj obor i při modelingu. Důležité je chtít. Navíc Elite je jedna z agentur, které jsou ke svým modelkám velmi vstřícné a dokážou pomoci. Takže si myslím, že se to dá zvládnout.

F.S. Díky a hodně štěstí do finále.

H.J. Děkuji.

Zdroj: www.fashionstation.cz