Návrhy, pripomienky, nápady privítam tu:

lucia@newfacemng.com
Táto stránka vznikla z úprimnej snahy pomôcť mladým dievčatám, ktoré sa zaujímajú o svet modelingu zorientovať sa v tejto náročnej oblasti.

Chcem tiež upozorniť na to, že modeling nie je o anorexii, drogách a iných hlúpostiach. Kvalitná modelingová agentúra (na rozdiel od tých, ktoré som spomenula v inej sekcii tejto stránky) sa stará o svoje modelky, dohliada aby boli zdravé a úspešné.

Nuž a nakoniec, mojim cieľom je tiež pomôcť začínajúcim modelkám, dievčatám, ktoré by rady túto prácu skúsili. Rada zodpoviem akékoľvek otázky, nech sa páči, pýtajte sa :-)


Lumi
 
 

Elite Model Look

Svetové finále Elite Model Look 2008 v Prahe!
24. světové finále modelingové soutěže Elite model look aneb Jak to bylo doopravdy

„Třetí místo získává Hana Jiříčková!“, zaznělo 21. 4. 2008 pražskou Smetanovou síní Obecního domu a sympatická Hanka vyšla na molo. Rozhodně patřila k favoritkám, ale to, že se dostala mezi první trojku, ocenilo publikum burácejícím potleskem.

Při vyhlašování druhého místa už ovšem všechno tak hladce nešlo. Média se předháněla v různých teoriích a psí hlava byla nakonec nasazena organizátorům a zpěváku Craigu Davidovi, který 2. místo vyhlašoval. Všechno přitom zavinily jen nervy napjaté k prasknutí. Craig při vyhlašování druhého místa přečetl jméno i zemi oceněné dívky správně. Na molo ovšem vyšel někdo jiný: Francouzka Jennifer. Proč?
Vysvětlení je jednoduché: Těsně před vyhlášením výsledků dostala spolu s dalšími dvěma finalistkami pokyn: „Buď připravená!“. Z toho by samozřejmě i malomyslný pochopil, že bude mezi prvními třemi. Když zaznělo jméno Hany Jiříčkové, věděla, že třetí už nebude a vrhla se na molo ve chvíli, kdy Craig vyhlašoval druhé místo. Vůbec ji totiž nenapadlo, že by mohla zvítězit. O tom svědčí proudy slz, které jí vytryskly, když ji šéf francouzské Elite zastavil a řekl, že se stala vítězkou.
Celý vyhlašovací obřad se kvůli kamerám opakoval a Craig si logicky vzal obálku se jménem, které před tím nečetl – tedy se jménem vítězky Jennifer. Samozřejmě špatně...
Napotřetí se všechno povedlo a 3 vítězné finalistky se konečně vydaly k závěrečnému defilé. Tak tedy: 3. místo Hana Jiříčková /16 let, Česká republika/, 2. místo Ymre Stiekema /15 let, Nizozemsko/ a 1. místo Jennifer Messelier /17 let, Francie/.
Celý finálový večer měl atmosféru typické americké show, k čemuž přispělo nadmíru vstřícné publikum, výpravná scéna, desítky kamer a především moderátorská dvojice, která večer uváděla s noblesou a v angličtině. Nutno dodat, že se oba moderátoři – hollywoodská herečka českého původu Winter Ave Zoli i tanečník Yemi A. D. – tohoto úkolu ujali velmi spolehlivě, bez zbytečného sebeprosazování a s grácií, což je nutné v našich vodách ocenit.
Finalistky se předvedly jak v modelech Johna Galliana, tak i v plavkách; zazpívala Adriana Kučerová /operní diva působící v Pařížské národní opeře/ a britský skladatel a zpěvák Craig David se svou skupinou; na mole stanuly i české a slovenské topmodelky v čele s Lindou Vojtovou, které soutěží Elite model look prošly v minulých letech; Simona Krainová při vyhlašování TOP 15 dokázala, že je pro podobné show jako stvořená, a vůbec, byl to večer s úrovní, jakou u nás příliš často nevídáme. Takže: Craigu, nevěš hlavu! Ty za nic nemůžeš a s ohledem na průměrný věk finalistek /16 let/ lze s trochou velkorysosti ty zmatky při vyhlašování vítězek odpustit.


Zdroj: www.fashionstation.cz