Návrhy, pripomienky, nápady privítam tu:

lucia@newfacemng.com
Táto stránka vznikla z úprimnej snahy pomôcť mladým dievčatám, ktoré sa zaujímajú o svet modelingu zorientovať sa v tejto náročnej oblasti.

Chcem tiež upozorniť na to, že modeling nie je o anorexii, drogách a iných hlúpostiach. Kvalitná modelingová agentúra (na rozdiel od tých, ktoré som spomenula v inej sekcii tejto stránky) sa stará o svoje modelky, dohliada aby boli zdravé a úspešné.

Nuž a nakoniec, mojim cieľom je tiež pomôcť začínajúcim modelkám, dievčatám, ktoré by rady túto prácu skúsili. Rada zodpoviem akékoľvek otázky, nech sa páči, pýtajte sa :-)

Lumi

Elite Model Look 2009 - diskutuj!

Vytvořeno 18.03.2009 23:45:08 | Poslední změna 30.05.2012 10:10:12
Informácie, rady a pomôcky užitočné pre každé dievča, ktoré by rado prišlo na casting Elite Model Look. Si zvedavá? Čítaj! Máš nejaké? Tak ich pridaj :-)
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "8656":

tak nič
Andrea Chocholová08.05.2009 20:03:42
čo ak mám 22 rokov???smiley
12.4 :)
maja04.04.2010 16:52:56
chcela by som sa opytat v aky den sa kona casting v PP... niekde je napisane 12.2 a niekde 13.4, tak si nie som ista..
ak ho máš ta zober! Saša vravel že je to len plus :)
8mata11031.03.2010 16:35:30
ahojte..chcela by som sa opýtať či musím mať aj book ked chcem ísť na casting elite model look...díík
chcela by som sa opytat v aky den sa kona casting v PP... niekde je napisane 12.2 a niekde 13.4, tak si nie som ista..
dobrý chcela by som sa spytat ci mam nejake sance byt modelkou ci mamnejakú zaujimavu tvar a tak chcme ist totiz na kasting a neviem..no..viacero ludi mi hovori ze mam ale neviem prosim napiste mi na mail sssisula@azet.sk aposlem nejake fotky dakujem..
zaobera sa aj chlapcami . pozri si ich stranku www.elitemodels.sk
ivana samcikova15.10.2009 13:53:53
chcela by som sa opytat ci sa Elite Model Look 2009 zaobera iba dievcatami alebo aj chlapcami
smiley
ahojte..chcela by som sa opýtať či musím mať aj book ked chcem ísť na casting elite model look...díík
chcela by som sa opytat ci sa Elite Model Look 2009 zaobera iba dievcatami alebo aj chlapcami
smiley
inak ona ma 13 rokov ty idot
jessie21.09.2009 19:21:10
moj nazor ? videla som tu zuzanu co vyhrala...a ze 14-rocna vyhra EML to je chore...by sa mali spametat... chcela som byt modelkou ale ked vidim ako tie chudence baby drasticky chudnu - uz v zivote nie !!! a piste mi co chcete
neviete ako sa volaju tie tri sestry ceirne co spievali v sasazu na elit modelook 2009 v Prahe... ja som bol priatelke na finale a potreboval by som vediet ako sa volali. Dakujem

Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one